PL / EN

Koniec dekady

 

 

Ten rok był dla mnie wyjątkowo trudny. Zamykam nim pewien etap. Rozdział, do którego nie będę już wracać i błędy, których nie będę powtarzać. Wydarzyło się też wiele pozytywnego, przyszedł na świat mój synek Jan, a ja po raz kolejny udowodniłam sobie, że „jestem niezniszczalna”.  

Są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze. Postawiłam na rodzinę i pracę. O ile to pierwsze nie jest w stu procentach zależne ode mnie, to drugie zawsze dawało mi siłę i pewność siebie. Nauczyłam się doskonale łączyć te dwa elementy. Spędzam bardzo dużo czasu z dziećmi. Stanowimy nierozłączną trójcę. Momenty,  które mam tylko dla siebie są bardzo nieliczne, ale może w 2020 trochę to zmienię. Przebiegłam poprzedni rok totalnym galopem. 

 

 

Podejrzewam, że jak każdy z Was, mam postanowienie, żeby mieć więcej czasu dla siebie. Bardziej o siebie dbać i uważać na zdrowie. Jeśli chodzi o styl, pozostanę sobą. Wierna klasyce z modowym twistem. Kocham detale. Bieliznę i biżuterię, rozpieszczam się nią w tych trudnych momentach. Piękne kolczyki  zawsze przypominają mi, że jestem kobietą. Silną i ważną dla samej siebie. 

 

Perły!  

 

W tym roku stawiam na matkę naturę. Perły, zwłaszcza te nieregularne i nieszlifowane. Moje pochodzą ze Stag Jewels Są takie piękne, że gdybym mogła przyglądałabym się im godzinami. Wiem, że moda będzie dla nich łaskawa i jeszcze długo z nami zostaną. Teraz kolczyki i kolię najchętniej noszę z czarnym golfem, ale myślami bliżej mi już do zwiewnych sukienek. 

 

Dobry, wygodny garnitur (Bynamesakke) i oryginalna torba (Dampai) to mój pracowniczy zestaw. Zamierzam w nim zawojować świat. Będę dla Was w tym roku. Rozsądna, wiarygodna i odpowiednią dozą dystansu. Mam nadzieję, że nie stracę przy tym poczucia humoru. Będę się przedzierała przez meandry mody i nie tylko. Stay tuned! 

 

Do 5tego stycznia na hasło: MARTA15 na wszystkie rzeczy Stag Jewels 15% rabat 

fot. Kasia Wojtała 

Użyte produkty:

 

 

INSTAGRAM