PL / EN

Lustré

Kochani, jest w Warszawie takie miejsce, od którego jestem absolutnie uzależniona. Jest piękne, kameralne, w samym sercu Powiśla i do tego skupia najlepsze specjalistki w dziedzinie urody. 

Wielkie było moje zaskoczenie, gdy się okazało, że po licznych perturbacjach i tułaniu się od salonu do salonu odnalazłam tu moją ukochaną panią kosmetyczkę! Dawno, dawno temu oczyszczałam u niej w sposób mechaniczny cerę. Wówczas pracowała w innym miejscu, a teraz trafiłam na nią ponownie. Cud, albo przeznaczenie.

 

Co robię?

Staram się nie za dużo, ale stawiam raczej na regularność i system małych kroczków. Zawsze w salonie dowiaduję się czegoś nowego. Ale doceniam, że chociaż dziewczyny tłumaczą mi wszystko spokojnie jak dziecku, jednakże nie zmuszają do niczego.  Zaserwowałam sobie pakiet. Na twarz, na ciało a na koniec jeszcze paznokcie. Nie za jednym razem oczywiście:)

Endermologia   

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy. Na czym to polega dokładniej? Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje produkcję  włókien kolagenowych. Sprawdź, jak endermologia może cię wspomóc w walce o jędrną skórę i zgrabne ciało.

Chwila dla siebie 

Jako matka dwójki dzieci mogę mieć problem z czasem. Wygospodarowanie chwili dla siebie staje się naprawę trudne. Dodatkowo ja cały czas pracuje. Ale basta! Powiedziałam sobie. Muszę mieć swoją  „świętą godzinę”. Lustre ma tą magiczną moc, że relaksuje mnie na wielu płaszczyznach. Jest ładnie, panie są świetne, a zabiegi rewelacyjne. Polecam Wam sprawdzić cennik, będziecie zachwycone!   

  

INSTAGRAM