PL / EN

Happy House

 

 

Udało się! Przeprowadziliśmy się. Z zatłoczonego i głośnego centrum do cudownie spokojnej, zielonej dzielnicy, też w sumie całkiem nieopodal zgiełku wielkiego miasta. Z każdego okna widać drzewa. Heniek ma dwa kroki do żłobka, ja piętnaście minut do pracy. Obok jest park, plac zabaw i sto piędziesiąt przyjaznych osób dookoła. Jestem szczęśliwa:) 

 

To jest wynajmowane mieszkanie, nie chciałam więc inwestować jakiś niesamowitych środków,  a jednocześnie od dawna moim marzeniem było urządzenie fajnego, funkcjonalnego pokoju dla chłopców. Trochę takiego wewnętrznego, domowego placu zabaw! Zestaw przyszedł do nas w trzech kartonach. Przyjechał dziadek i skręcił go w 15 minut! Od tej pory zabawa trwa! Włażeniom, schodzeniom, wspinaniom, zjeżdzaniom nie ma końca. Kolejny wariant i kolejny element w zabawie dochodzi każdego dnia. 

 

 

Przy dwójce takich urwisów zapewnienie im rozrywki to bardzo ważna sprawa. Odczuwam ulgę gdy budzę się rano i widzę zjeżdzającego w piżamie Henia. Uff..myślę sobie. Przynajmniej do śniadania trochę się zmęczy. Aktywność ruchowa jest bardzo ważna. Po solidnej dawce ruchu u moich dzieci następuje reakcja (nie ukrywam, że moja ulubiona) kiedy wreszcie siadają. Rysują, malują, układają puzzle.  Praca koncepcyjna wre. A zjeżdzalnia zamienia się w stolik z taborecikiem albo krzesełkiem. Całość jest drewniana,  bardzo dobrze przemyślana, intuicyjna. Dostosowana do potrzeb dziecka.

 

Lubię polskie produkty 

Naprawdę. Wiem, że to hasło jest już trochę wyświechtane,  ale zawsze bardzo się cieszę, gdy odkrywam polską markę, którą śmiało mogłabym pokazać znajomym ze świata. Good Wood jest właśnie  takie. Świetny produkt, który na pewno zabierzemy ze sobą w kolejne miejsce. Idealnie aranżuje przestrzeń dziecięcego pokoju i sprawia, że każda wizyta znajomych z dziećmi jest bardzo udana!

 

 

Książeczki Wydawnictwa Wilga to moje kolejne odkrycie. Razem z mebelkami stanowią niezawodne combo! Heniek uwielbia ruchome elementy, identyfikuje się z postacią „Misa Pracusia”, który podróżuje, przeżywa różne przygody, no i oczywiście wykonuje różne zawody. To absolutnie genialne interaktywne książeczki, do których będziecie wracać cały czas.

 

fot. Mickey Wyrozebski

Użyte produkty:

 

INSTAGRAM