PL / EN

MAŁY MODNY CZŁOWIEK

Tak, wiem! Heniek wygląda coraz lepiej, he,he,he. Zamienił się z pełzającego bobasa w prawdziwego chłopca (a przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie). Tym samym awansował do innej ligi mody dziecięcej. O poważniejszych barwach i w fasonach bardziej cool. 

Markę Endo znam bardzo dobrze, żeby nie powiedzieć od lat! Wpadła mi ona w oko jeszcze,  gdy nie byłam i nawet nie zamierzałam być mamą. Wyróżniała się nietypową i nie tak infantylną estetyką. Tym razem mam przyjemność razem z Heniem testować ją pod kątem jakości i wytrzymałości;) Egzamin zdała bardzo dobrze! Zwłaszcza w stosunku jakość-cena. Zawsze, gdy łapię Henia, jestem naprawdę w szoku jak przyjemna w dotyku jest ta bawełna.

 

 

 

Dzianina do zadań specjalnych

Oczywiście, że mój syn jest na etapie „wytrę sobą wszytko, ubrudzę się i sprawię, żeby mama znowu mnie przebrała”. I tutaj  pojawiają się kolejne dwa problemy. Ilość prań i ilość przebierań. Może Heniu wygląda na fashionistę na tych zdjęciach, ale ubieranie się to jego aktualnie najbardziej znienawidzona czynność. Na szczęście nad  tymi ubrankami ktoś pomyślał tak, żeby ułatwić życie i dzieciom i rodzicom. 

 

 

 

 

Print jest ważny! Ubranie to zabawa!

 

Tak. Dawniej myślałam, że jest to ozdoba bardziej dla rodzica, niż dla dziecka. Tymczasem z przyjemnością obserwuję jak szkrab burczy na widok samochodzików i z ekscytacją pakuje mi się na kolana:) Kolory, kieszonki i detale przykuwają jego uwagę, a zatem nie jest niemyślącą, lekceważącą względy estetyczne istotą, a świadomym użytkownikiem, głodnym nowych doznań i doświadczeń. 

 

 

 

 

Do moich i Henia ulubionych fasonów należą te jednoczęściowe zestawy! Cieszę się, że znalazłam je nie tylko w piżamowych printach. Często podróżujemy. Heniek biega w nich po lotnisku, w samolocie, a częstokroć też w ciągu całego dnia. 

 

 

 

Sesję zrealizowaliśmy w showroomie Malino na ulicy Mokotowskiej w Warszawie, w którym możecie znaleźć piękne lniane kołderki, kocyki i poduchy. 

Użyte produkty:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INSTAGRAM