PL / EN

Row, row, row your boat

Polecam Wam się przyjrzeć bliżej współpracy marki Petit Bateau z różnymi artystami. Przeważnie są to postacie bardzo ciekawe, niszowe, ale z niemałymi osiągnięciami. W tym roku mój ulubieniec! Postać, na którą przypadkowo trafiłam na instagramie.

Jean Jullien to francuski grafik i ilustrator.  Ten bardzo zabawny i bardzo przystojny facet stworzył dla marki graficzną kolekcję portretów przedstawiającą kota, psa, barana i zebrę. Wszytko zabawne i charakterne, jak na artystę przystało. Zafascynowana tą współpracą prześledziłam jego twórczość wzdłuż i wszerz. Wystawiał się galeriach na całym świecie. Tworzy również video, kostiumy, jest genialnym plakacistą. Musicie go prześwietlić tak, jak ja to zrobiłam. Naprawdę warto!

 

 

Wyprawa w nieznane 

 

Jestem teraz z chłopcami u moich rodziców w Borach Tucholskich. Zawsze mogę na nich liczyć. Są rewelacyjnymi kompanami wycieczek w nieznane. I zawsze mają na nie chęć! Korzystamy z ostatnich słonecznych dni i ruszamy na przystań do Charzyków. Fajnie byłoby wskoczyć na jedną z tych łódek i popłynąć przed siebie. Heniek wygląda super cool w swojej nowej bluzie z pieskiem. Nie mogę się nadziwić jakim już jest dużym chłopcem.:) 

 

 

Szczęśliwe popołudnie 

 

Dzieci kochają szczęśliwych, zrelaksowanych rodziców. Jean Jullien w swoich pracach stosuje pokaźną dawkę dobrego humoru. Myślę, że życie jest zbyt krótkie, żeby otaczać się banalnymi, miałkimi rzeczami. Lubię dobry design, ale nie jestem też “matką wariatką”, która będzie upychała swoje dzieci w fasony dla nich nieprzystosowane. Zatem to połączenie, które Wam tutaj prezentuję, wydaje się wprost idealne. 

 

 

Ubranka

 

Jeśli chodzi o same ubranka, to  poza rewelacyjną jakością (Jasiu właśnie “donasza” te po Heniu i to jedne z nielicznych ubranek, które będę mogła przekazać dalej), mają one świetne sprawdzone fasony. Bodziaki, pajace są zawsze w idealnej formie. Nic się nie ciągnie, zapięcia pozostają na swoim miejscu. Każda moja wyprawa do ich salonu w Galerii Mokotów to niezwykle pozytywne przeżycie 

  

Użyte produkty:

 

 

   

INSTAGRAM