PL / EN

W co się ubrać tej jesieni?

Pogoda płata nam niezłe figle. Kilka dni temu powrót lata, wieczorami już czuć przeraźliwe zimno, a czasami musimy się zmagać z chłodnym i silnym jesiennym wiatrem. Co robić? Jak się ubrać? Jak wygląda jesienna garderoba moja i dzieci? 

To zdecydowanie jest czas na jesienny trencz! Nie musi to być po raz kolejny nudna beżowa wersja płaszcza w klimacie Burberry. Przeważnie polecam Wam klasykę, ale tym razem wybieram skóropodobny różowy płaszczyk w klimacie lat sześćdziesiątych. Z dużymi klapami i obszernymi kieszeniami. Przy takich maluchach jak moje warto mieć czasem możliwość przetarcia okrycia wierzchniego zwyczajną gąbką do naczyń. Mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli. 

 

 

Czy mama może być sexy?  

 

 

No właśnie jak to jest? Jak myślicie? Zrzuciłam ostatnio kilka kilogramów, moja sylwetka znowu nabiera kształtów. Nawet pojawia mi się wcięcie w talii, którego nie widziałam już dawno 😉 Dlatego zdecydowałam się na białą spódnicę z wysokim stanem. Szeroki pas dodatkowo podkreśla talię. Nie jest może jeszcze idealna, ale co tam! Po to mam płaszcz, zawsze mogę się nim przykryć i pokazać tylko to, co chcę. Tak samo z ażurową podkoszulką. Nie poszłabym tak ubrana na wywiadówkę, ale pod płaszczem prezentuje się super.  

 

 

 

Dla chłopaków jeansy!  

 

Bawełniane spodnie, które nie są przewiewnymi dresami bardzo się przydają o tej porze roku. I znowu polecam Wam sięgnięcie poza klasykę. Mój wybór padł na te w kolorach jesieni. Zgniła zieleń, musztarda, bordo to jest to!  Pasują przepięknie do sweterków i bluz oraz do czapek robionych ręcznie przez moją mamę. 

 

 

Warstwy, warstwy i jeszcze raz warstwy 

 

Zarówno w moich zestawach jak i w kreacjach chłopców przydatne i pożyteczne są warstwy. Koszulki, long sleeve, na to bluza lub koszula i dopiero płaszcz czy kurteczka dla dzieci. Dosyć aktywnie spędzamy dzień. Spacerujemy, wygłupiamy się na placu zabaw, przesiadujemy w nagrzanych kawiarniach,  a potem rzucamy się w dugą podróż piechotą do domu. Dlatego muszę być przygotowana na każdą okoliczność.

 

Zdjęcia: http://www.buckethood.com  

  

Użyte produkty:

INSTAGRAM