PL / EN

Casual times

 

Temat dżinsowy „chodził mi po głowie” od dawna. Absolutnie kocham denimowe spódnice, kurtki i kombinezony. Nie te nowoczesne wariacje z lycrą, przetarciami, dżetami…i czym tam jeszcze nas uraczą projektanci, tylko klasykę. Modele rodem z lat 70′, 80′, 90′ niezmienne od lat. Uniwersalne i zachwycające w swej prostocie. Tak bardzo przydatne na codzień. 

    1. Dzinsowa katana- tak nazywam wielką, kwadratową kurtkę z kieszeniami na przodzie. Moja akurat jest męska i takie kocham najbardziej. Bo czuję się wtedy drobna i idealnie pasuje do sexy sukienek. Można się nią zakryć, przebiec przez ulicę wyglądając zupełnie zwyczajnie tylko po to, żeby zdejmując ją robić piorunujące wrażenie. Idealna na festiwale muzyczne, wyjazdy weekendowe i szybką randkę. 

2. Kombinezon niejedno ma imię. Mój, najlepszy na  jaki trafiłam do tej pory, granatowy klasyk pochodzi z Naked. Prowadziłam w nim już program w telewizji, ale świetnie się sprawdził również w czasie przeprowadzki. Idealny na dzień kiedy „nie wiesz co na siebie włożyć”. Wskakujesz w tą jednoczęściową jeansową konstrukcję. Malujesz usta na czerwono i czujesz się świetnie za każdym razem! Idealny do butów sportowych, ale też do szpilek. 

3. Dzwony moja miłość. Wysoka talia i długa nogawka. Pozwalają uzyskać nogi dłuższe, czasem nawet o dwadzieścia centymetrów. Nic dziwnego, że kochają je drobne kobiety, jak Rachel Zoe czy Victoria Beckham. Moje idealnie sprawiły się po ciąży, zanim jeszcze wróciłam do formy. Udało mi się wszystkich „oszukać tym patentem”. Świetne do białej bluzki, czy golfu i marynarki. Do nich niestety niezbędne są buty na wysokim obcasie. 

4. Na szorty jeszcze za wcześnie, ale jeansowy kombinezon z krótką nogawką czemu nie? Noszę go albo w wersji bardzo eleganckiej z marynarką w kratę, albo z kowbojkami i gigantycznym kapeluszem. Też klasyk i też ponadczasowy.  Założę się, że macie całe szafy wypisane dżinsem. Może to dobry moment, żeby je przejrzeć. Przymierzyć. Pochodzić po domu. Zrobić selekcję. Ten kombinezon zostawię na pewno, zamierzam w nim śmigać całe lato! 

zdjęcia: Mickey Wyrozebski

 

Użyte produkty:

INSTAGRAM